V Demek Güvenli ve Kazançlı Yatırım Demek

arsaVev Ekmas Yatırım A.Ş.’nin 35 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği arazilerde arsa ve konut projelerinin ürünleştirilmesi, satış ve satış sonrası süreçlerini alanında profesyonellerden oluşan geniş kadrosu ile yürütmektedir.

arsaVev imarlı, ifrazlı, 18 uygulaması yapılmış, alt yapısı ve sosyal alanları hazır, deprem analizleri yapılmış, tapusu hemen teslim arsalar sunarak risksiz ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunar.

Yenilikçi ve özgün yatırım anlayışıyla Türkiye'nin en değerli lokasyonlarında doğayla iç içe, zengin sosyal alanlarla donatılmış, yüksek yaşam ve yatırım değerine sahip projeler üreten arsaVev bugüne kadar 350 bin kişi ile birebir görüşmeler yapmış 12 bin tapu teslim etmiştir.

ARSA

Felsefemiz

arsaVev ile

Güvenli ve Kazandıran Arsa Yatırımı

Gelişmiş, önemli lokasyonlara yakın ve gelişmeye açık bölgelerde kazandıran arsa yatırımı yapmak artık çok kolay. arsaVev güvencesiyle hemen tapu teslim sağlanan arsa yatırımı arsaVev’de.

Güvenli ve Kazandıran Arsa Yatırımı

01

arsaVev ile

Değer Katan Arsa Yatırımı

Bir yenisi üretilemeyen güzel ülkemizin topraklarında her geçen gün değerlenen arsa yatırımı arsaVev’de.

Değer Katan Arsa Yatırımı

02

arsaVev ile

Yapı Süreçleri Desteklenen Arsa Yatırımı

Elektrik, su, altyapısı ve ev yapı süreçleri arsaVev tarafından desteklenen ve sevdikleriniz için bir yaşam alanı sunan arsa yatırımı arsaVev’de.

Yapı Süreçleri Desteklenen Arsa Yatırımı

03

arsaVev ile

Lokasyondan Bağımsız Olanaklar Sunan Arsa Yatırımı

Hangi lokasyonda olursanız olun, arsaVev menşeli sosyal arsalarınızda hobileriniz için tasarlanan atölyeler ve sosyal alanlar arsaVev’de.

Lokasyondan Bağımsız Olanaklar Sunan Arsa Yatırımı

04

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.