Ticari İletişim İzni

TİCARİ İLETİŞİM İZNİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş tarafından kamuoyu ile paylaşılmış olan “Aydınlatma Metni” ve “Açık Rıza Metni”’nde belirtilen amaçlarla; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince gerekli bilgilendirmenin işbu bilgilendirme metni ile tarafıma yapıldığını, metni okuyup anladığımı ve aşağıdaki gibi alınan beyanımın geçerli olduğunu kabul ediyorum.

Reklam amaçlı gönderilen elektronik iletilerde alıcıdan onay alınması gerekmektedir. Bu bağlamda ancak önceden onay alınan kişilere reklam amaçlı elektronik ileti gönderilebilir. Söz konusu husus “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun” ile “Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik”’te de açıkça düzenlenmiştir. Söz konusu onay; her türlü elektronik iletişim aracıyla veya yazılı olarak fiziki ortamda alınabilir. Onayda esas olan ticari elektronik ileti alıcısının, ticari elektronik ileti gönderilmesini kabul ettiğine dair olumlu irade beyanının varlığı, elektronik iletişim adresi ve ad-soyadının bulunmasıdır. Alıcıdan alınan onay, ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş’nin mal ve hizmetlerini pazarlamak, tanıtmak, işletmesini tanıtmak, tanınırlığını sağlamak, kutlama, temenni ve tebrik vb. içeriklerle tanınırlığını arttırmak amacıyla elektronik iletişim adreslerine gönderilen tüm ticari elektronik iletileri kapsamalıdır.

Tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kampanya, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş veya ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş’nin hissedar olduğu başkaca şirketlerce veya ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş yöneticisinin sahip ya da hissedar olduğu başkaca şirketlerce , ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş’nin varsa  grup şirketlerince tarafıma e-posta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar,telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum.

 Vermiş olduğunuz bu onay ihtiyari ve kendi takdirinizde olup; ilerleyen dönemlerde yine kendi takdirinizde olmak üzere herhangi bir gerekçe göstermeksizin her zaman talebiniz tarihi itibariyle şirketimizden elektronik ticari ileti almayı reddedebilirsiniz.

ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş tarafından işletilen elektronik ticaret platformlarının web sitesi veya mobil uygulamasına üye olurken veya daha sonraki bir zamanda vermiş olduğunuz ticari elektronik ileti alma konusundaki olumlu veya olumsuz tercihlerinizi dilediğiniz zamanda [email protected] mail adresine mail atarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu kapsamda tarafınıza gönderilen iletilerdeki seçenekler aracılığı ile söz konusu ticari iletilerin bazı veya tüm iletişim kanalları üzerinden iletiminin durdurulması talebinde bulunmanız üzerine talebiniz ARSAVEV GAYRIMENKUL TEKNOLOJILERI A.Ş tarafında yerine getirilecektir.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.