arsaVev Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımının
resmi sponsoru oldu

arsaVev logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı taytlarında yer alacak.

arsaVev, kadınların sporda güçlenmesi için yol gösterici prensipleriyle ‘Daha İyi Bir Gelecek İçin Önce Kadınlar ve Kız Çocukları’ misyonuyla hareket eden, bu anlamda da öncü ve örnek bir kimliğe sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımına sponsor olarak spor ekosistemine kapsayıcı bir çerçeve sağlamakta, kadınların ve kız çocuklarının sporda ve spor yoluyla güçlenmesinde lider olması yolunda onlara destek vermekten onur duymaktadır.

arsaVev Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımının
resmi sponsoru oldu

arsaVev, Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı Şort ve Konç Sponsoru oldu.

arsaVev Ekmas Yatırım A.Ş.’nin 35 yıllık tecrübesi ile geliştirdiği arazilerde arsa ve konut projelerinin ürünleştirilmesi, satış ve satış sonrası süreçlerini alanında profesyonellerden oluşan geniş kadrosu ile yürütmektedir.

arsaVev imarlı, ifrazlı, 18 uygulaması yapılmış, alt yapısı ve sosyal alanları hazır, deprem analizleri yapılmış, tapusu hemen teslim arsalar sunarak risksiz ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunar. Yenilikçi ve özgün yatırım anlayışıyla Türkiye'nin en değerli lokasyonlarında doğayla iç içe, zengin sosyal alanlarla donatılmış, yüksek yaşam ve yatırım değerine sahip projeler üreten arsaVev bugüne kadar 350 bin kişi ile birebir görüşmeler yapmış 12 bin tapu teslim etmiştir.

Kadınların Güçlenmesini Destekliyoruz!

İş dünyasında ve toplumda cinsiyet eşitliğini ve kadınların güçlendirilmesini teşvik eden Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (WEPs) imzacısı Birleşmiş Milletler Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Küresel Dayanışma Hareketi HeForShe’nin destekçisi olmaktan onur duyuyoruz.

Compare listings

Karşılaştırmak