arsaVev Avşa: Adaların Saklı Cenneti için Yatırım Fırsatları

Marmara Denizi’nde yer alan ve doğal güzellikleriyle bilinen Avşa adası, sadece doğal güzellikleriyle değil, yatırım fırsatlarıyla da dikkat çekiyor. arsaVev’in Arsa Avşa projesi, bu adada yatırım yapmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunuyor. 

arsaVev, 2017 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe büyük sermaye isteyen arsa ve konut yatırımlarına yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Şirket, Türkiye’nin çeşitli illerinde arsa projeleri geliştirerek her bütçeye uygun kazançlı yatırım imkanı sunuyor. arsaVev’in en görkemli projelerinden biri olan arsaVev Avşa, lokasyon avantajlarıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. 

Avşa’nın coğrafi konumu, birçok önemli noktaya yakınlığıyla dikkat çekiyor. Örneğin; Avşa’dan Tekirdağ’a 1,5 saat, Marmara Adası’na 30 dakika, Erdek’e 1,5 saat gibi sürelerle ulaşmak mümkün. 

Onaylı master plan dahilinde sunuluyor  

arsaVev Avşa, geleneksel arsa yatırımlarından farklı olarak, uluslararası değerleme firmaları tarafından bağımsız denetleme yapılarak satışa sunulan imar planlı bir arsa alımı sunuyor. arsaVev Avşa’nın projeleri, onaylı master plan dahilinde, alanlara ve bölgeye değer katacak şekilde hayata geçiriliyor. 

Doğal ve tarihi zenginlikleriyle göz dolduruyor 

Karadut Plajı, Değirmenardı Plajı, Çınar Plajı ve Kumbaşı Plajı gibi birçok güzel plaja ev sahipliği yapan Avşa, Kyzikos Antik Kenti, Kirazlı Manastırı ve Zeytinli Ada gibi tarihi ve arkeolojik zenginliklere de sahip. 

Ada ayrıca Altınkum Koyu, Kumtur Koyu, Manastır Koyu, Tavşanlı Koyu, Atanaş Koyu ve Yiğitler Koyu gibi doğal güzelliklere de ev sahipliği yapıyor. 

arsaVev Avşa’nın sosyal olanakları 

Arsa Avşa projesi, özel plaj, beach volley, macera parkuru, çocuk parkı, tarım alanı, paintball alanı, bisiklet yolu, açık hava kütüphanesi, açık hava sineması, mini golf, açık hava fitness alanı, çocuk tarım deneyim alanı, yoga ve meditasyon alanı gibi birçok sosyal olanağı bünyesinde barındırıyor. 

Bununla birlikte arsaVev Avşa yatırımcıları, Village Club ayrıcalıklarından da faydalanabiliyor. Bu ayrıcalıklar arasında Assos, Dikili, Avşa ve Bodrum’daki projelerin sosyal alanlarından yararlanma hakkı ve Bodrum Torba’da 3 gece 4 gün konaklama hakkı bulunuyor. 

Sonuç olarak, Avşa, hem doğal ve tarihi zenginlikleriyle hem de yatırım fırsatlarıyla dikkat çeken bir ada. Arsa Avşa projesi, bu adada yatırım yapmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. 

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.