arsaVev Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde!

arsaVev 25-28 Nisan tarihleri arasında Sapanca’da gerçekleşen, birbirinden önemli markaların yer aldığı Türkiye’nin en etkili iş ve ekonomi zirvesi Uludağ Ekonomi Zirvesi etkinliğine Gold Sponsor olarak katıldı. Bu yılki teması “Sorumlu ve Duyarlı Liderlik olan etkinliğin açılış konuşmasını arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk gerçekleştirdi.

Erişilebilir gayrimenkuller sunabilmeye başladık”

arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk yaptığı açılış konuşmasında sektörün ihtiyacını şu sözlerle dile getirdi:

“Tüm dünyadaki modelleri inceledik, konut sürecini parça parça birbirinden ayırarak tekrardan ele aldık… Ve sonunda arsa ile konut yapım maliyetlerini birbirinden ayırıp parça parça maliyetlendirdiğimizde çok farklı fırsatlar ortaya çıkabildiğini gördük. Yani aslında inşaat sektöründeki maliyet belirsizliğinin, yüksek fiyat olarak karşımıza çıkmasını, kademeli bir yapım süreci ile bertaraf etmiş olduk…

Barınma ihtiyacına çözüm üretme misyonuyla geliştirdiğimiz bu model ile önce maliyetine arsa daha sonra da maliyetine konut yapımını organize ederek, erişilebilir gayrimenkuller sunabilmeye başladık.”

Sorumlu ve duyarlı liderlik

arsaVev, birbirinden değerli konuşmacıların yer aldığı bu kıymetli etkinliğin bir parçası olmaktan onur duyarken sorumlu ve duyarlı liderliğin değerini bir kez daha anladığını vurguluyor.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.