ArsaVev’den dost parselleri kampanyası!

ArsaVev Assos projesi kapsamında arkadaşını getiren yatırımcılar yüzde 25 indirim fırsatından faydalanacak. İşte projeye ilişkin tüm detaylar…

Çanakkale’nin saklı cenneti Assos’ta hayata geçirilen projesinin tüm detayları belli oldu. Altyapısı hazır ve imarlı olan bu proje ile bir arsa sahibi olabiliyorsunuz. Üstelik ArsaVev Assos tapusu hemen teslim ediliyor.

ArsaVev Assos projesi kapsamında arkadaşını getiren yatırımcılar yüzde 25 indirim fırsatından faydalanacak.

Yüzde 100 dostluk yüzde 25 indirim sloganı ile satışa sunulan projede bütçenize uygun şekilde arsanızın büyüklüğünü belirliyorsunuz Ayrıca, sosyal imkanlarla zenginleştirilmiş ve sınırlı sayıdaki bu özel projede tapular hemen teslim ediliyor.

Türkiye’nin en değerli lokasyonlarından Assos’ta, doğanın kalbinde, tapulu ve imarlı bir arsa sahibi olabilme imkanı sağlayan projede arsalar 500 metrekaredir.

Peyzajı ve alt yapısı hazır, sosyal imkanlarla donatılmış bir ev sahibi imkanı sunan projenin toplam alanı 110.000 metrekare. Dilediğiniz zaman, değerlenen tapunuzu en kârlı şekilde başkasına satabiliyorsunuz.

18 uygulaması tamamlanan arsaVev assos projesi,  doğanın sunduğu ayrıcalıklar ve zengin sosyal imkanlarla, keyif ve huzur dolu bir yaşam vaadediyor.

Söz konusu Assos projesindeki sosyal alanlar ise şu şekilde: Çocuk Oyun Alanı, Meydan Kahvesi, Spor Aktiviteleri, Yoga, Basketbol, Futbol, Açık Hava Sineması, Dev Ateş Meydanı.

Temmuz ayında teslim edilecek proje ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Ödeme planı detaylarına göre yüzde 50 peşin ve 24 ay vade fırsatı sağlanıyor.

 

https://emlakkulisi.com/arsavevden-dost-parselleri-kampanyasi-tapusu-hemen-teslim-ve-yuzde-25-indirim-firsati/770621

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.