Kadınlarımızı ve Kız Çocuklarımızı Sporun Her Alanında Destekliyoruz

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren ‘markalı arsa’ konseptiyle projeler tasarlayan arsaVev, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’na sponsor oldu. arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, “Spor dallarını birbirinden ayırmaksızın kadınlarımızı ve kız çocuklarımızı sporun her dalında destekliyoruz” diyor.

Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren ‘markalı arsa’ konseptiyle projeler tasarlayan arsaVev, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’na sponsor oldu. arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, “Spor dallarını birbirinden ayırmaksızın kadınlarımızı ve kız çocuklarımızı sporun her dalında destekliyoruz” diyor. Ayşegül Sakarya Pehlivan Gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren ‘markalı arsa’ konseptiyle projeler pazarlayan arsaVev, Türkiye’nin gözde lokasyonlarında, imarlı ve hemen tapu teslim avantajlarıyla sektörde fark yaratıyor. Bugüne kadar 375 bin kişi ile birebir görüşmeler yapan ve 13 binden fazla tapu teslim eden şirket, arsa ve konut projelerinin ürünleştirilmesi, satış ve satış sonrası süreçlerini profesyonellerden oluşan geniş kadro ile yürütüyor, imarlı, ifrazlı, 18 uygulaması yapılmış, altyapısı ve sosyal alanları hazır, deprem analizleri yapılmış, tapusu hemen teslim arsalar sunarak risksiz ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunuyor. 2024 yılı için yüzde 75 büyüme hedefi koyan ve Türkiye’nin önemli lokasyonlarında çok avantajlı projeler lanse etmeye hazırlanan şirket, diğer taraftan sosyal sorumluluk ve sponsorluk konularında önemli projelere imza atıyor. Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda insani ve toplumsal değerleri temel alan şirket, spor, kültür ve sanatın da bu değerleri geliştirdiği fikrinden hareketle bu yıl sponsorluk konusunda önemli bir adım attı. Şirket, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’na sponsor oldu. arsaVev olarak toplumsal cinsiyet eşitliğini çok önemsediklerini belirten arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk, “HeForShe destekçisi ve Wep’s imzacısıyız. Kadınların ve kız çocuklarının toplum içinde, hayatın ve sporun her alanında eşit yer almasını destekliyoruz. Spor, özellikle kız çocuklarının rol model alması açısından bir adım önde. Bu anlamda spor dallarını birbirinden ayırmaksızın kadınlarımızı ve kız çocuklarımızı sporun her dalında destekliyoruz” diyor. Bülent Öztürk, şirketin yeni dönem hedeflerini ve spor sponsorluğu stratejilerini anlattı.

Şirketinizden bahsedebilir misiniz? Ne zaman kuruldu?

2017 yılından bu yana yenilikçi ve özgün yatırım anlayışıyla Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında doğayla iç içe, zengin sosyal alanlarla donatılmış, yüksek yaşam ve yatırım değerine sahip projeler üretiyoruz. Bugüne kadar 375 bin kişi ile birebir görüşmeler yaptık ve 13 binden fazla tapu teslim ettik. arsaVev markamız ile arsa ve konut projelerinin ürünleştirilmesi, satış ve satış sonrası süreçlerini profesyonellerden oluşan geniş kadro ile yürütüyoruz, imarlı, ifrazlı, 18 uygulaması yapılmış, alt yapısı ve sosyal alanları hazır, deprem analizleri yapılmış, tapusu hemen teslim arsalar sunarak risksiz ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunuyoruz. 2023 yılını ne kadarlık büyümeyle kapatmayı planlıyorsunuz? 2023 yılını yüzde 110 büyüme ile kapatacağız. 2024 yılı için yüzde 75 büyüme hedefimiz var ve Türkiye’nin önemli lokasyonlarında çok avantajlı projeler lanse edeceğiz.

Spor sponsorlukları konusunda nasıl bir strateji izliyorsunuz?

Sponsorluklarımıza 2023 yılında başladık. Biz arsaVev olarak, hangi alanda faaliyet yürütürsek yürütelim, insani ve toplumsal değerleri temel alıyoruz. Spor, kültür ve sanatın da bu değerleri geliştirdiğini düşünüyoruz. Hep ifade ettiğimiz gibi arsaVev olarak toplumsal cinsiyet eşitliğini çok önemsiyoruz. HeForShe destekçisi Wep’s imzacısıyız. Kadınların ve kız çocuklarının toplum içinde, hayatın ve sporun her alanında eşit yer almasını destekliyoruz. Spor, özellikle kız çocuklarının rol model alması açısından bir adım önde. Bu anlamda spor dallarını birbirinden ayırmaksızın kadınlarımızı ve kız çocuklarımızı sporun her dalında destekliyoruz.

Bugün hangi spor branşlarına yönelik destekleriniz var?

arsaVev olarak Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’na sponsor olduk. Kadınların sporda güçlenmesi için yol gösterici prensipleriyle ‘Daha iyi Bir Gelecek için Önce Kadınlar ve Kız Çocukları’ misyonuyla hareket eden, bu anlamda da öncü ve örnek bir kimliğe sahip olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol takımına sponsor olarak spor ekosistemine kapsayıcı bir çerçeve sağlamakta, kadınların ve kız çocuklarının sporda ve spor yoluyla güçlenmesinde lider olması yolunda onlara destek vermekten onur duyuyoruz.

YATIRIM FIRSATI SUNUYOR

arsaVev, arsa ve konut projelerinin ürünleştirilmesi, satış ve satış sonrası süreçlerini alanında profesyonellerden oluşan geniş kadrosu ile yürütüyor.arsaVev imarlı, ifrazlı, 18 uygulaması yapılmış, altyapısı ve sosyal alanları hazır, deprem analizleri yapılmış, tapusu hemen teslim arsalar sunarak risksiz ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunuyor. Şirket, yenilikçi ve özgün yatırım anlayışıylaTürkiye’nin en değerli lokasyonlarında doğayla iç içe, zengin sosyal alanlarla donatılmış, yüksek yaşam ve yatırım değerine sahip projeler üretiyor.

2024 yılında spora yönelik destekleriniz neler olacak, bu konuda öne çıkacak projeleriniz nelerdir?

2024 yılında da 2023 yılında olduğu gibi sporun her dalında kadın sporcularımıza destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu desteğimiz sadece sponsorlukla kalmayacak, toplum içinde güçlenmelerini sağlayacak eğitimleri de kapsayacak.

Spor odaklı sponsorlukların markanıza nasıl bir katkısı oluyor?

Yaptığımız sponsorlulardan ilk beklentimiz, yaptığımız sponsorluğun kulüplerin ve sporcuların gelişimine gözle görülebilir bir katkı sunması. Bununla beraber, sporun birleştirici gücü ile topluma ve arsaVev ile sporseverler arasındaki ilişkiye olacak olumlu etkisi de bizim için çok önemli.

Sponsorluğunuzun ardından ürün ve hizmetlerinizin kullanımında artış oldu mu?

Elbette. arsaVev, toplumsal cinsiyet eşitliği destekçisi ve sporsever bir kurum olarak ismini duyururken insanımız da bizimle bir diyalog kurmuş oluyor aslında. Bu diyalogun bir parçası da ürünlerimiz. Kendilerine sunduğumuz ürünlerin insani değerler, toplumsal değerler ve doğada sürdürülebilirlik ilkeleriyle örtüşmesi onları memnun ediyor. Böylece kendilerine doğrudan katkıları olan bir şirketten ürün talep etmeyi tercih ediyorlar.

 

Ekonomist Ek Dergi

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.