Sahne Tiny House’ların

Dünyanın dümeninin kalabalığa doğru kırıldığı günümüzde doğanın huzurlu ve yeşil kollarında bir yaşam düşleyenlerin tercihi Tiny House’lar oluyor.   

İstanbul gibi yoğun ticaret ağının merkezinde olan büyük şehirlerdeki bir konutun fiyatına kıyasla uygun maliyet alternatifi sunan Tiny House’lar tüm ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize cevap veren kullanışlı modüler yapılardır.  

Zevklerinize Göre Dizayn Edilmiş Bir Ev Yaşamı 

Çoklu kat özellikleri, villa konsepti ve istenilen metrekarelere göre yapılabilir Tiny House’ların altında yatan ön önemli özellik onun felsefesi. “Az, çoktur” felsefesiyle bir yaşam tarzı haline gelen minimalist bir yaşamın parçası olan Tiny House’lar, bir alanın nasıl verimli kullanılabileceğine dair güzel bir örnek. 

Uzun süren çalışma saatleri arasında güneşi hiç göremeyen şehir insanlarının mutluluk ve yaşama arzusunu kaybetmesinin önüne geçmeye çalışan Japonların ünlü felsefesi İkigai ve “ne az, ne çok fazla, kararında” felsefesiyle İskandinav topraklarında hayat bulmuş Lagom felsefesinin karışımı Tiny House yaşam tarzı, sosyal alanlarla zenginleştirilmiş, altyapısı hazır arsa projeleriyle yaşamlarımızda yer bulmaya başlıyor.  

Her Mevsim Yaşarımlık 

Her coğrafya münhasır özellikleri içerisinde barındırır. Konumlandığı alana özgü yüksek kalite yapı ve yalıtım malzemeler ile inşa edildiğinde dört mevsim yaşama benzersiz bir uyum gösteren Tiny House’lar, sürdürülebilir bir çevre için kaynak kullanımını verimli hale getiren yüksek tekonolojili donatılar ile alternatif bir geleceğin kapılarını aralıyor.  

Sadelik ve Yalınlığın En Estetik Birleşimi 

Yatay mimarinin en kullanışlı ve erişilebilir örneklerini oluşturan Tiny House’lar, yalın tasarımları ile çevre dostu uygulamalardan güneş panelleri ve kirli su arıtma sistemlerinin kullanımı ile sürdürülebilir mirasa katkı sağlıyor.  

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.