Yatırımda arsaVev’i tercih etmek için 10 neden

İçinde bulunduğumuz dönemde, geleceğe yönelik doğru yatırım yapmak her zamankinden daha önemli hale geldi. Bu nedenle sizlere Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında arsa sahibi olmanızı sağlayan arsaVev modelinden bahsetmek istiyorum. İşte arsaVev ile yatırım yapmanın nedenlerinden bazıları…

* Her bütçeye uygun yatırım imkanı: arsaVev, 2017 yılından bu yana gayrimenkul sektörüne yenilikçi ve özgün bir anlayış getiriyor ve Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında her bütçeye uygun kazançlı yatırım imkanı sunuyor. Küçük bütçelerle bile gayrimenkul sahibi olma hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.
* Güvenilir ve şeffaf yapı: arsaVev, tamamen hukuk kuralları çerçevesinde hareket eden ve ticari reel dinamikler üzerine inşa edilmiş bir yapıya sahip. Bu sayede yatırımcılar, şeffaf ve güvenilir bir ortamda yatırım yapmanın keyfini yaşayabilirler.
* Değerli lokasyonlar: arsaVev projeleri, Türkiye’nin en değerli turizm ve yerleşim bölgelerinde bulunuyor. Bu sayede yaptığınız yatırımın değeri, satın aldığınız andan itibaren sürekli artış gösteriyor.
* Altyapısı hazır ve masrafsız arsalar: Geleneksel arsa yatırımlarının aksine, arsaVev ile altyapısı hazır, masrafsız, zahmetsiz, sosyal alanlarla projelendirilmiş ve imarlı bir arsa sahibi olursunuz. Üstelik tapunuz hemen teslim edilir.
* Sosyal imkanlarla donatılmış arsalar: arsaVev ayrıcalıklarıyla sahip olacağınız arsanız, sadece bir parça araziden ibaret değil. Tüm çevre planlaması yapılmış, sosyal imkanlarla donatılmış ve ulaşım yollarının tümü planlanıp tamamlanmış bir arsa yatırımıdır.
* Maliyetine ev sahibi olma fırsatı: arsaVev ile tapu sahibi olduğunuz arsanızda maliyetine ev sahibi olabilir ve kendi evinizde yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman da değerlenen tapunuzu satabilirsiniz.
* Kısa sürede kârlı yatırım: arsaVev ile yapacağınız güvenilir yatırımlarla, klasik bir yatırıma kıyasla çok daha kısa sürede, çok daha kârlı bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede geleceğinizi güvence altına alırken, aynı zamanda kısa vadeli hedeflerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
* Başarılı geçmiş: arsaVev, bugüne kadar 322.000 müşteriyle birebir görüşmeler yaparak, gayrimenkul sahibi olmak isteyen kişilere 11.700 adet tapu vermiştir. Bu başarı, şirketin sektördeki güvenilirliğini ve yatırımcılara sağladığı faydaları kanıtlar niteliktedir.
* Sektördeki vizyonu yükseltme hedefi: arsaVev, gayrimenkul sektöründeki tecrübe ve birikimin sonucu olarak sektörün vizyonunu bambaşka bir seviyeye taşımak hedefindedir. Bu sayede yatırımcılar, gayrimenkul yatırımlarında daha yüksek standartlar ve fırsatlarla karşılaşabilirler.

* Ayrıcalıklı arsaVev ailesi: Yatırım yaparak arsaVev ailesinin bir parçası olabileceğiniz bu platformda, ayrıcalıklarla dolu bir yatırım deneyimi yaşayabilirsiniz. İster küçük bütçelerle, ister büyük yatırımlarla arsaVev ailesine katılabilir ve geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.
Özetle, arsaVev ile yatırım yapmak hem güvenilir hem de kârlı bir seçenek olarak değerlendirilebilir. Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında altyapısı hazır, sosyal imkanlarla donatılmış ve imarlı arsalar sunan arsaVev, yatırımcılara her bütçeye uygun yatırım imkanı sağlayarak, gayrimenkul sektöründeki beklentileri yükseltmektedir. Siz de bu avantajlı dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız, arsaVev ile yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.