Yılın inovasyon lideri gayrimenkul markası ödülü arsaVev’in !

Yılın inovasyon lideri gayrimenkul markası ödülü arsaVev’in !

IV.Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri 26 Şubat Pazartesi günü WOW Istanbul Hotels& Convention Center’de gerçekleşti.
Gayrimenkul sektöründe yılın inovasyon lider markası ödülüne layık görüldük
Yeni nesil iş ve ekonomi dergisi String Bosses tarafından bu sene 4.sü düzenlenen, Türkiye İnovasyon ve Başarı ödüllerinin verildiği bu özel gecede arsaVev Genel Müdürü Cem Ergüven, markamıza layık gördükleri Yılın İnovasyon Lideri Gayrimenkul Markası ödülünü, arsaVev ailesi adına aldı.

Gayrimenkulde bir inovasyon yarattık

Nefise Karatay ve Hakan Bilgin sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde, arsaVev Genel Müdürü Cem Ergüven ödülü alırken duygu ve düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“Öncelikle arsaVev ailesi yani arsaVev çalışanları adına bu ödülü alıyorum. Bizde gayrimenkulde bir inovasyon yarattık. Müşterilerimizin tevcütleri çok kısa bir sürede, yaklaşık 10 aylık bir sürede bizi liderlik koltuğuna oturttu. İnovatif bir akım yarattık. Hem sektör liderleri hem müşteriler bizi takip ediyor. Her sektörde inovasyon yaratan, Türkiye’yi kucaklayan şirketlerimize, kadınlarımıza, sanatçılarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”

Çok değerli bir gece

Işın Karaca ödül töreni katılımcılarına mükemmel bir müzik ziyafeti verdi. Bu değerli ve özel gecede bulunmaktan ve Yılın İnovasyon Lideri Gayrimenkul Markası Ödülü’nü almaktan büyük onur duyuyoruz.

Türkiye  İnovasyon ve Başarı Ödülleri web sayfası:

Giriş

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.