arsaVev, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının Resmi Sponsorları Arasına Katıldı

arsaVev, Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının özgüven sponsoru oldu.

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren arsaVev’in logosu 2023-2024 sezonunda Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın havlularında yer alacaktır.

Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyor; Kadın Basketbol Takımımızın  başarılarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

arsaVev Hakkında;

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren arsaVev, merkezine insanı koyan yaklaşımı ile Türkiye’nin en değerli lokasyonlarında, projelendirilmiş, altyapısı hazır, deprem analizleri yapılmış arsa projeleri sunmakta ve geliştirdiği modelle arsa yatırımı yapan müşterilerine dilerlerse maliyetine konut sahibi olma imkânı da sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendine ilke edinerek, arsa ve konut yatırımlarına yenilikçi ve özgün bir anlayış̧ getiren arsaVev, katma değer sağlayan sosyal alanları ile müşterilerine imarlı, tapulu ve tüm resmi süreçleri tamamlanmış arsalar sunarken sadece bir arazi değil aynı zamanda maliyetine bir konut ve bir yaşam biçimi vaat etmektedir.

arsaVev’in ana hedefi gayrimenkul sektöründeki tecrübe ve birikimi ile sektörün vizyonunu ileriye taşımaktır. arsaVev, İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, ayrıca İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara ve İzmir Bölge Müdürlükleri ve 14 ildeki 65 bayisi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bugüne kadar 375 binden fazla müşteri ile görüşme deneyimi gerçekleştirmiş, 13 bin kişiyi de tapu sahibi yapmıştır.

Habere ulaşmak için tıklayınız.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.