Bülent Öztürk’ten Kaz Dağları’nın En Saff Projesi

Yatırımda uzman EKMAS Yatırım’ın seçkin yeni sakinlerine sunduğu en Saff proje, Saff KAZDAĞLARI…

Doğanın bölümlendirme tekniği olan “Voronoi Diyagramı” kullanılarak oluşturulan, Kaz Dağları’nın eşsiz projesi.

İda Dağları’nın kültüründen, doğasından ve kendine has tarihinden ilham alınarak tasarlanan proje doğal yaşamın ritmini sanatla birleştiriyor. 

Yaşam uzatan doğası, sunduğu sosyal alanları ve alanında uzman danışmanları ile dikkat çeken ödüllü proje Saff’ı, Gentlemen Dergisi Temmuz sayısında arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk anlattı.

Gentleman: Bülent Bey önce sizi tanıyarak başlayalım. Ne kadardır bu sektördesiniz? 

Bülent Öztürk: Aslen Kayseriliyim, 1996 yılında TED Kayseri Koleji’nden, 2000 yılında ise Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. İş hayatım boyunca hiç mühendislik yapmadım. 16 yıl Amerikan menşeli bir sigorta şirketinde acente ve satış kanaları yöneticiliği yaptım, 7 yıldır ise gayrimenkule dair inovatif arsa projelerinin satışı ve satış pazarlama ağları üzerine çalışıyorum. Evliyim ve 3 erkek çocuğum var. 

“ArsaVev nitelikli arsa yatırımı ve arsaya insanların kendi evlerini yapma noktasında uzmanlaşmış bir satış, pazarlama, operasyon şirketi. 2016 yılında beri gayrimenkulün arsa kısmında inovatif projeler üretiyoruz.” 

G: ArsaVev’in faaliyet alanı nedir? 

B.Ö: arsaVev nitelikli arsa yatırımı ve arsaya insanların kendi evlerini yapma noktasında uzmanlaşmış bir satış, pazarlama, operasyon şirketi. 2016 yılında beri gayrimenkulün arsa kısmında inovatif projeler üretiyoruz. Sektöre girdiğimiz tarihten bu yana kurduğumuz satış-pazarlama organizasyonu sayesinde 300 binin üzerinde kişiyle iletişime geçip 15 bin’e yakın kişiyi geliştirdiğimiz insan odaklı projelerden tapu sahibi yaptık. 2022 yılı itibarıyla da Türkiye’nin en önemli gruplarından 35 yıllık bir şirket olan EKMAS Yatırım A.Ş. ile arsa ve ev projeleri geliştirmek adına münhasıran bir anlaşma yaparak yolumuza devam ediyoruz. EKMAS Yatırım A.Ş.‘nin geliştirdiği arsalarda, arsa ve ev projelerinin ürünleştirilmesi, reklam, pazarlama, satış, satış sonrası hizmetler, tapu tahsilat gibi süreçlerin uçtan uca büyük ve profesyonel bir kadro ile yönetimi arsaVev tarafından yürütülmektedir. Satışı devam eden İzmir Dikili, Avşa Adası, Ankara Beypazarı, Ayvacık Assos ve Çanakkale Ezine’de arsa projelerimiz, ayrıca Çanakkale Bayramiç’te Türkiye’nin en özel doğal yaşam felsefesine sahip Saff KAZDAĞLARI projemiz var. Bu projelerimizi toplam 22 ildeki 75 satış noktamızdan müşterilerimize ulaştırıyoruz. 

2022 yılı itibarıyla Türkiye’nin en önemli gruplarından 35 yıllık bir şirket olan Ekmas Yatırım A.Ş. ile arsa ve ev projeleri geliştirmek adına münhasıran bir anlaşma yaptık ve yolumuza devam ediyoruz.” 

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.