Gözde Tatil Beldelerinden Avşa’ya Yoğun İlgi

Bayram tatilinin ardından adaya akın eden yerli ve yabancı turistler, Avşa nüfusunu 15 kat arttırdı.

Marmara Denizi’nde önemli lokasyonlara yakınlığı ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken Avşa Adası’na deniz seferleri aralıksız devam ediyor.

Sözcü’de yer alan habere göre Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, bayramın ilk günü tahmin edilen yoğunluğun 200-250 bin arası olacağını aktardı. Aksoy, bu sene Avşa’nın turist sayısı ile rekor yaşayacağının altını çizdi.

Denize Sıfır Arsa Projesi, Arsa Avşa

EKMAS Yatırım’ın sosyal arsa projelerinden biri olan Arsa Avşa, kendine ait plaja ve sosyal donatılara sahiptir.

Her geçen gün değer kazanan Marmara’da, 18 uygulaması bitmiş ve ulaşım yolları planlanmış Arsa Avşa, uluslararası değerleme firmaları tarafından bağımsız denetleme yapılarak satışa sunulmuş imarlı bir arsadır.

Zengin Sosyal Alanlara sahip olan Projede, Özel Plaj, Mini Glof Sahası, Çocuk Parkı, Tarım Alanı, Bisiklet Yolu, Sessizlik Bahçesi, Açık Hava Sineması, Açık Hava Kütüphanesi, Açık Hava Fitness Salonu, Yoga ve Meditasyon Alanı yer almaktadır.             

Turkuaz renkli plajları ve büyüleyici doğasıyla bir ada yaşamı sunan Avşa, İstanbul, Bursa, Yalova, Balıkesir, Çanakkale ve Tekirdağ gibi önemli şehirlere yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

Ege ve Karadeniz’in birleştiği bu suların muhteşem güzelliğine tanıklık edebileceğiniz Altınkum, Büyük Çınar ve Poyraz Plajlarında harika vakit geçirebilirsiniz.

Gündüz, deniz kum ve güneşin yanı sıra renkli gece hayatı ile de cazibe merkezi haline gelen Avşa, en çok ziyaret edilmek istenen lokasyonların başında gelmektedir.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.