Home Ofis Çalışanları Mutlu Edecek Öneriler

Özel günlerde sevdiklerimize hediye alırken aklımızdan ilk geçenlerden biri neye ihtiyacı olabileceğidir. Bu sene home ofis çalışanlara hediye almak niyetindeyseniz listemizdeki önerile göz atmanızda fayda var.

Evden çalışma sisteminin hayatımıza hızlı girişi evde bazı düzenlemeler yapma gerekliliğini de beraberinde getirdi. Evde ofis ortamı yaratmanın daha verimli çalışabilmeyi sağladığı aşikar, ancak evdeki düzeni bozmadan bunu başarabilmek de kolay değil. Evden çalışanlara hediye seçerken evinde oluşturduğu çalışma ortamında işine yarayacak, hayatını kolaylaştıracak veya keyif verebilecek alternatifleri düşünebilirsiniz.

Evin bir bölümünde ofis ortamı yaratıldığında ufak da olsa bir masa, rahat bir sandalye ve bilgisayar olmazsa olmazlar arasında. Peki ama bu alanı biraz kişiselleştirmek biraz da motive edici hale getirmek için nelere ihtiyaç var? Evden çalışanlar için hediyeler seçerken gün içinde vereceği molalara destek vermeyi düşünebilirsiniz. Kahve molalarında kullanabileceği bir bardak, çalışması sırasında fondan gelecek bir müziği destekleyici ufak masa hoparlörü veya günlük motivasyon cümlelerini asabileceği masa mandalı çalışma masası hediyeleri listesinin ufak ancak keyif verebilecek hediyeleri arasında yer alıyor.

Evden çalışanların sağlığını koruyacak hediyeler

Home ofis çalışmak iş yerine giderek çalışmaktan daha rahat gibi görünse de, saat kavramının ortadan kalktığı, gün içinde uzun saatler masa başında oturmayı gerektirebildiği de aşikar. Uzun süre sabit şekilde oturanların yaşadığı sağlık sorunları da görmezden gelinemeyecek bir artışta.
Eğer home office çalışanlara hediye alırken onların sağlığını da korumalarını sağlamak istiyorsanız ayak yükseltici, bel desteği veya oturduğu yerde masaj deneyimi yaşamasını sağlayacak masaj aletlerinden alabilirsiniz. Uzun çalışma saatlerinde zarar gören organlarımızdan biri de gözlerimiz. Home ofis çalışanlara hediye seçerken bilgisayar ekranına takabileceği filtrelerden, yalnızca masasını aydınlatmasını sağlayacak masa lambalarından ve laptop ışıklarından hediye edebilirsiniz.

Motivasyon artırıcı hediyeler

Evden çalışmak ile işe gidip gelerek çalışmak arasındaki farkların en büyüğü motivasyon tetikleyicilerdir. Bazılarımız ekip halinde çalışmayı ve ofisteki sosyal ortamı sever, bundan motive oluruz. Evde tek başına çalışan birine çalışma masası için hediyeler seçerken motivasyonunu artıracak ürünleri tercih edebilirsiniz. Motivasyon kartları, günlük notlar alınabilecek masa ajandası, renkli not kağıtları ve eğlenceli kırtasiye malzemeleri bunlara birer örnek olabilir. Çalışma ortamında sessizliği sevenler ve dışarıdan gelen seslerle odaklanma sorunu yaşayan home ofis çalışanlara hediye alırken gün boyu kullanımı rahat olan bir kulaklık almak, molalarda kendisi için leziz bir kahve yapmasını sağlayacak ofis tipi kahve makinesi almak da keyifli olabilir.

Ortamı keyifli hale getirecek hediyeler

Her ne kadar çalışma odası hediyeleri dendiğinde akla çalışma masası üzerinde kullanılacak ürünler gelse de, evdeki ortamı keyifli hale getirmek de çok önemli. Çalışma ortamında bitkilerin olması ortamdaki oksijeni artıracağından home ofis çalışanlara hediye alırken bitkileri tercih edebilir, ortamın daha geniş görünmesini sağlayacak aynalardan hediye alınabilir ve yine ortama ferahlık verecek tütsü, buhurdanlık, aromatik yağlar gibi seçenekler sunan bir hediye kutusu hazırlanabilir.

Home ofis çalışanlara teknolojik hediyeler

Evden çalışma sistemi beraberinde teknolojik ürünleri kullanmayı, teknolojik ürünlere sahip olmayı da getiriyor. Çevirim içi toplantılar sırasında kullanılabilecek ürünler çalışma odası malzemeleri listesinin olmazsa olmazlarından. Eğer home ofis çalışanlara hediye alırken kararsız kalıyorsanız home ofis hediyeleri listenize telefon tripodu, webcam, mikrofon, mouse, bluetooth klavye gibi hayatını kolaylaştıracak ürünleri ekleyebilirsiniz. Home ofis çalışan birine hediye alırken yaptığı işi daha hızlı ve keyifli yapmasını sağlayacak programlara üyelik hediye etme fikri de yeni dönemin hediye seçenekleri arasında yer aldığını akılda tutmakta fayda var.

Compare listings

Karşılaştırmak

Online Görüşme

Zamanınız bizim için değerli! Projeyi Uzmanımızdan online görüşme ile dinleyin, sorularınıza hızla yanıt alın.

sizi tanıyabilmemiz için lütfen bilgilerinizi girin.